Josef Písecký (Liška)
Křivoklát
Id: 308309
olej/karton, rozměr 47 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, lehký šlinc přes malbu viz foto
zobrazeno: 1447x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč