Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníka
Id: 74803
olej/plátno, rozměr 81,5 x 125 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4178x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 69