Josef Písecký (Liška)
Mořské pobřeží
Id: 383301
olej/plátno, rozměr 27 x 49,5 cm, značeno vlevo dole, lehké poškození v ploše, poškozený rám
zobrazeno: 16263x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
46 005 Kč
Příhozy: 76