Josef Písecký (Liška)
Mořský břeh
Id: 163102
olej/plátno, rozměr 120 x 139 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 1669x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 66