Josef Písecký (Liška)
Na útěku
Id: 134009
akvarel/papír, rozměr 37 x 54 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1928x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 500 Kč