Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 385301
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, krakelována a místy vypadaná, lokálně neodborně zrestaurovaná místa, oděrky na rámu
zobrazeno: 2326x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
71 000 Kč