Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 53504
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2737x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 59