Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník
Id: 164201
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2898x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 81