Josef Písecký (Liška)
Pohled na Pražský Hrad
Id: 382001
olej/plátno, rozměr 90 x 109 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše lokální poškození malby, značně poškozený rám
zobrazeno: 1624x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
45 000 Kč