Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma
Id: 200904
olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 1878x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč