Josef Písecký (Liška)
Před jeskyní
Id: 95203
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3057x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 68