Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku
Id: 1165
olej/plátno, rozměr 75 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4084x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč