Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku
Id: 128401
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, odborně čištěno, novodobě rámováno, vše ve výborném stavu
zobrazeno: 2315x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 82