Josef Písecký (Liška)
Šibenik
Id: 111101
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, odborně čištěno, novodobě rámováno, vše ve výborném stavu
zobrazeno: 2951x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
99 000 Kč
Příhozy: 84