Josef Písecký (Liška)
U Dubrovníku
Id: 2385
olej/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně popsáno, původní stav
zobrazeno: 2159x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 600 Kč