Josef Písecký (Liška)
Vlnobití
Id: 98401
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno
zobrazeno: 2511x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 99