Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska
Id: 86701
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2305x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 65