Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu
Id: 183601
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2061x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 60