Josef Písecký (Liška)
Zátoka na Jadranu
Id: 103602
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2901x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 81