Josef Písecký (Liška)
Zátoka Robinsonova
Id: 85519
olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2359x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 67