Josef Procházka
Barevný podzim
Id: 47103
olej/plátno, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 4073x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 100 Kč