Josef Procházka
Červené střechy
Id: 448001
olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1132x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč