Josef Procházka
Jarní tání
Id: 135002
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2539x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
42 000 Kč