Josef Procházka
Krajina u Barchovic
Id: 667
olej/plátno, rozměr plátna 57 x 94 cm, signováno vpravo dole, původní stav, velmi dekorativní adjustace
zobrazeno: 4296x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
48 000 Kč