Josef Procházka
Krajina u vody
Id: 251602
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 50 cm,značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 3969x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
38 100 Kč
Příhozy: 54