Josef Procházka
Lesní potok
Id: 113901
olej/plátno, rozměr 95 x 120 cm, celkový rozměr s rámem 120 x 146 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 6784x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
161 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107