Josef Procházka
Léto na potoce
Id: 115120
olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav, PO
zobrazeno: 3172x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč