Josef Procházka
Na břehu rybníka
Id: 47101
olej/plátno, rozměr 62 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 4796x
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 64