Josef Procházka
Na horusické hrázi
Id: 493801
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 5842x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 53