Josef Procházka
Podzim
Id: 137509
olej/karton, rozměr 24,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, oboustranný obraz, rámováno
zobrazeno: 4959x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 500 Kč