Josef Procházka
Podzim u rybníka
Id: 472601
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 20 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 807x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
14 100 Kč