Josef Procházka
Podzimní pastva
Id: 129103
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 12227x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 63