Josef Procházka
Podzimní rybník
Id: 160204
olej/plátno/karton, rozměr 17,5 x 25 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2250x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 100 Kč