Josef Procházka
Podzimní vesnička
Id: 1767
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2999x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
18 000 Kč