Josef Procházka
Prosluněný den
Id: 47102
olej/plátno, rozměr 61 x 91 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 4028x
Vyvolávací cena:
16 500 Kč
65 000 Kč