Josef Procházka
U břehu Sázavy
Id: 1733
olej/sololit, rozměr 39,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav
zobrazeno: 4129x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
36 000 Kč