Josef Procházka
U potůčku
Id: 200306
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2666x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 277 Kč