Josef Procházka
U zamrzlého rybníka
Id: 207301
olej/plátno, rozměr cca 50 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu
zobrazeno: 3403x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 50