Josef Procházka
Zarostlý rybník
Id: 144301
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2016x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč