Josef Procházka
Zima na vsi
Id: 518804
olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1471x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 100 Kč
Příhozy: 48