Čas na serveru 11:41:38

Josef Procházka
Zima na vsi

Id: 518804

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Josef Procházka

olej/plátno, rozměr 51 x 71 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1471x

Vyvolávací cena:

40 100

Příhozy: 48