Josef Rataj
Amor
Id: 478102
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 120 x 130 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 2478x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 110