Josef Rataj
Bart
Id: 478101
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
zobrazeno: 1340x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 72