Josef Rataj
Brigitte Bardot
Id: 422403
kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 120 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
zobrazeno: 3382x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 96