Josef Rataj
Nevermind
Id: 508502
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 150 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po
zobrazeno: 3194x
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 62