Josef Rataj
Ray Charles
Id: 444601
kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno fixované na desce, rozměr 120 x 110 cm, značeno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 2263x
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 78