Čas na serveru 02:06:06

Josef Rataj
Woman Amor

Id: 519502

Woman Amor

  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

zobrazeno: 796x

Vyvolávací cena:
13 000

77 000

2024,09-1,09,21,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 74