Čas na serveru 05:52:10

Josef Rataj
Woman Duck

Id: 519501

Woman Duck

  •  / Woman Duck / Josef Rataj
  •  / Woman Duck / Josef Rataj
  •  / Woman Duck / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

zobrazeno: 1507x

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Příhozy: 54