Josef Rataj
Zátopek
Id: 412101
kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno na levé straně, nerámováno
zobrazeno: 4553x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 87