Josef Říha
Nuselské údolí
Id: 153701
olej/plátno, rozměr 43 x 79 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 3079x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč