Josef Scheiwl
Dívka na cestě
Id: 333407
olej/plátno, rozměr 92 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně znečištěn
zobrazeno: 3284x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč